| marcyy93 a întrebat:

Azi mi-am vopsit sprancenele pentru prima data la un salon ...castaniu inchis, dar nu-mi place cum imi sta,,, cum imi sterg vopseaua?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Nu tine mult vopseaua aia oricum. Poti sa te freci de 2-3 ori pe zi cu demachiant sau apa si sapun si scapi in cateva zile

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cu apa si sampon

| AikkoxD a răspuns:

Tot la salon găseşti o soluţie specială pentru a scăpa de vopseaua din păr. Nu ştiu cum se numeşte, mergi şi întreabă acolo.

| KristinnaKr a răspuns:

Iti iei o alta culoare de la piata si le recolorezi...ori cu pudra le decolorezi, dar ai putea ramane fara ele!

Răspuns utilizator avertizat
| helpyou03 a răspuns:

Mult spalat, demachiant si rabdare..in cateva zile se ducehappy

| Alexandra_Olariu_1989 a răspuns:

Nu prea ai cum sa stergi culoarea. cel mai bine iti iei un creion pentru spancene si le conturezi cum vrei. Cred ca e cea mai buna si mai simpla varianta happy