| RAY a întrebat:

Băieți câți bani dați voi pentru un tuns? Ce freza aveți una moderna sau clasica?

13 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Cat mi se cere, plus inca ceva pe deasupra.
Nu concretizez sa nu influentam lumea de pe aici aflata in cautarea unei cariere, si sa nu stricam piata.

https://goo.gl/images/W8LvKg

ceva de genul, destul de clasic.

| RAY explică (pentru NLS):

Eu am patit ceva azi, am mers la frizerie si ce crezi? frizerul meu numai lucreaza acolo, acolo unde lucreaza cica tot pachetul costa 40 de ron eu i dateam 20 de ron inainte, e cam mult nu? imi creste parul repede, cam o data la 2 luni, asta care a venit cel nou se chinuie dar nu stiu nu stie, i am spus pe ambele parti la zero el nu reusea a stat o ora

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

40 de lei sa te tunda la zero (pe lateral ) laughing) Cam peste tot e 15 lei (in orasele medii) in 10 minute te rezolva

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ala nu a reusit intr o ora, i am dat 25, aiurea

| SG1995 a răspuns:

Clasică, 15 lei.

| RobertMoon a răspuns:

30 lei pompadour, București

| RAY explică (pentru RobertMoon):

Ce include? cat de des te tunzi?

| RobertMoon a răspuns (pentru RAY):

Pai tunsul prorpiu zis costa atat, dar este o tunsoare complicata se ia pierdut incepand cu 0, dureaza mai bine de 30 minute chiar daca ma tund la 2 saptamani.

| bogdan324 a răspuns:

25 de lei si te tunde cum vrei aici,ce-i drept ma inteleg bine cu frizerul,chiar mi-a redus din pret fiindca mereu vin la el insa nu am acceptat,tot ce am vrut e sa-si faca bine treaba.
Nu ma tund in functie de cat de moderna e frizura, ma tund in functie de cat de bine imi sta frizura, cat de mare vreau sa am parul si daca vreau sa imi las barba.
De obicei imi fac un faux mohawk cu fade pe laterale si ocazional o dunga, cateodata cand ma simt mai copilaros il rog pe om daca poate sa imi faca o stea pe cap.
Daca cumva am barba crescuta destul de mult atunci imi las parul mare si imi vin idei...

| RAY explică (pentru bogdan324):

Esti din tm?

| bogdan324 a răspuns (pentru RAY):

Braila

| andrefrancais a răspuns:

15 freza clasica Jud bacau, Onesti

| Davidovski a răspuns:

Salut! Depinde si de locul unde stai, si cu cat tunde. Unde stau eu, cu 12 lei ma tunde cum vreau (freza moderna), la oras e mai scump decat aici, si, tot asa, te tunde clasic, sau/si modern. Mai sunt stilistii, care te tund dupa ceva jucator de fotbal de exemplu, sau nu stiu, un star... la un pret mai mare, desigur.