| ninacool a întrebat:

Baietii plac fetele cu parul scurt,,, cu breton in fata?

Răspuns Câştigător
| Marry87000 a răspuns:

Uite,baietilor le plac fetele frumoase si baietii nu se uita la tunsoare. Nu am auzit naiat care sa se uite la tunsoare. Fii tu insati. Daca te place, sa te placa cu orice frizura nebuna ai avea! laughing Te pup ❤️

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Unora da, unora nu. gusturile nu se discuta.

| Pricked a răspuns:

Băieţii nu se uită la tunsoare.

| fuzzer a răspuns:

Baietii plac fetele fara par.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii plac fetele frumoase. Nu conteaza lungimea parului

| Anonimul2353246 a răspuns:

Blondele cu sau fara depinde

| darkus14 a răspuns:

Unora le plac, depinde si cum imi sta tie tunsa scurt, atentie cat de scurt de obicei ce putin 4-5 cm si bretonul nu drept ( e groaznic) gen pe o parte sau tot parul dat pe o parte, sper sa te ajute.