| Sebi00 a întrebat:

Buna TPU big grin am o intrebare pentru fete, cum va plac mai mult baietii? cu parul scurt sau cu parul mai lung? la par scurt ma refer asa fara breton, si lung cam pana la sprancene bretonul laughing sper ca ma intelegeti, vreau sa ma tund si nu stiu ce sa faclaughing

5 răspunsuri:
| KMaddieK a răspuns:

Freza ti-o mai alegi si in functie de cum iti sta bine. De aceea e greu sa zic cum imi place parul unui baiat deoarece fiecaruia ii sta bine si il avantajeaza o anumita freza.Dar intre ce ai spus tu, niciuna. E mai fain sa te tunzi in parti cu 1 sa ridici restul parului, iar de unde incepe bretonul sa te faci un pic tot cu 1, nu stiu daca ai inteles ceva laughing

| Sebi00 explică (pentru KMaddieK):

Am forma fetei mai lunguiatalaughing ma gandesc ca parul scurt ma avantajeaza mai mult?

| NoNameqed a răspuns:

Hei nu trebuie sa-ti spuna nimeni cum sa iti lasi parul e decizia ta, daca cineva te place, te place asa cum esti, ar trebui sa-ti lasi parul cum te simti tu mai binehappy

| fluturasdecatifea a răspuns:

Scurt

| cristinicabossandboss a răspuns:

In primul rand, daca esti fata : crede-ma baietii cu parul lung cu breton sunt niste "pampalai "