| stweety10 a întrebat:

Blonda cu ochii verzi sau bruneta cu ochii verzi. Am tenul mai deschis, ochii verzi si acum sunt bruneta. Inainte am fost blonda. Ma bate gandul sa ma fac din nou blonda, insa nu stiu ce sa fac... unii zic ca imi sta mai bine bruneta, altii ca imi sta mai bine blonda...

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu sunt blonda cu ochi verzi-albastrui cu tenul deschis si pana acum n-am primit reclamatii de la nimeni,winking oh go on chiar din contra! big grin smug
Ti-ai dat deja seama, care e raspunsul meu, nu?winking peace sign big grin

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Depinde cum consideri u ca iti sta mai bine si depinde si de oki ce fel de verde sunt: verzi deskisi, verzi albastrui, verzi caprui, verzi inkisi, de forma fetzei chiar, personal cred ca mai bine bruneta cu ochii verzi, daca ai tenul deskis si ochii sunt un verde mai deskis ies foarte bine in evidenta si pana la umrma trebuie sa tii cont si de par ai fost blonda te'ai facut bruneta ca sa te faci din nou blonda ar trebui sa te si decolorezi si iar sa te vopsesti o sa-ti strici parul...si sunt sigura ca ochii tai ies in evidenta oricum fiind verzi:X

| Vizitiul a răspuns:

Ok, dar stau prost cu banii.

| Flav a răspuns:

Bun, iar noi ce-ar trebui sa-ti spunem in conditiile in care nu stim cum arati fizic?

| Stelutssa a răspuns:

Blonda cu ochii verzi e mai bine, mai ales daca ai tenul mai deschis.
Mie asa imi place.
:*
Mult succes la alegerea culorii!

Blonda e superb! si eu sunt blonda si am ochii verzi! :X:X

| Raiden a răspuns:

Bruneta - ochii verzi.
Blonda - ochii albastri.
Ori te vopsesti si-ti pui lentile, ori ramai asa.

| M3ntosana a răspuns:

Eu sunt satena si am ochii verzihappy Mai bine as bate spre blonda cu ochii verzi happy Blondele in general es in evidenta.Acum e alegerea ta. Tre sa iti place tie cum iti sta, nu la altii. happy

| drSEX a răspuns:

Fate roscata happy

| drSEX a răspuns:

Sau tunde-te ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roshcata-ochii verziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de trasaturi. Dar totusi zic sa te faci blonda sau roscatabig grin. Dar ai grija ce fel de nuanta de blond te facihappy. Fa-te un blond natural nu oxigenat si foarte aiurea. Bafta:*

| Alfur a răspuns:

Incearca sa faci abstractie de parerile celorlalti. Blonda sau bruneta, decizia iti apartine in totalitate; fii precum te simti tu mai bine, asta e cel mai important.

| Gabisen a răspuns:

Dacă ai pune şi o poză cu tine. Mie personal îmi plac blondele. Dacă te-ai reface blondă ţi-ar pune şi ochii în valoare. Zic.

| Ababei_Alina_1985 a răspuns:

Buna,eu am tot ochii verzi si am fost aproape toate culorile si tunsorilor.
Dar nu conteaza ce spun alti conteaza sa te simti tu bine si cand te privesti in oglinda sa iti placa ce vezi.acum iar am o problema vreau sa schimb ceva dar nu stiu ce, culoarea sau tunsoarea. Oricum ce voi face trebuie sa am starea cea de bine, ca e posibil ca altora sa le placa, dar mie nu, am mai patit-o. oricum Bafta.