| alinaWalina a întrebat:

3 saptamani am inceput un tratament cu ulei de ricin. Daca dupa 2 saptamani, dupa ce nu m-am mai dat cu el pe par, il folosesc din nou, isi mai face treaba? Are ceva ca am intrerupt? Mai are rost sa folosesc din nou?
Ms.
Dau funda:*:*

3 răspunsuri:
| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Nu'i nicio problema daca nu te'ai mai dat cu el o vreme poti sa'l folosesti in continuare si eu am mai facut cate o mica pauzahappy

| oannah a răspuns:

Da are rost, important e sa iti continui programul. il mai poti inlocui la nevoie si cu uleiul de maslinehappy

| onlyinlove a răspuns:

Da, are rost... daca are efect...asa ca continua.