| thewomaninwhite a întrebat:

a cumparat cineva produse de la yves rocher germany? cam in cate zile as primi ceea ce am comandat avand in vedere ca vine din alta tara coletul?

Răspuns Câştigător
| ImmortalQueen a răspuns:

Buna.
Am cumparat de la ei si la mine de obicei venea comanda in 2-3 saptamani, oricum daca se intampla sa ajunga mai tarziu cu o saptamana, nu este nicio problema. Insa daca nu vine, suna si vezi ce s-a intamplat happy.
Pa, pa.

| thewomaninwhite explică (pentru ImmortalQueen):

Si mai trebuie sa platesti transportul maritim sau ceva de genu?

| ImmortalQueen a răspuns (pentru thewomaninwhite):

Da, parca 3 sau 4 euro. Oricum nu e mult.

| thewomaninwhite explică (pentru ImmortalQueen):

Si a mers? ca acum cand completam formularul am observat ca acolo la taa arata automat Germania si nu poti tu sa alegi sau chiar si la cod postal nu trebuie sa depaseasca 5 cifre crying

| ImmortalQueen a răspuns (pentru thewomaninwhite):

Iti trimit mesaj in 10 minute sa-ti explicwinking.

| thewomaninwhite explică (pentru ImmortalQueen):

Ok mersi

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Vin in minim 2 saptamani, platesti cam 3 euro, nu mai mult.
Te pup!

| supermamici a răspuns:

Nu gasesti produsul si la yves rocher Romania? http://bit.ly/cosmetice-naturale-yr

| thewomaninwhite explică (pentru supermamici):

Nu ..ca la yves rocher germany am gasit un set format din 3 genti, un sampon, un gel de dus, o lotiune pentru fata si un luciu de buze la 50 lei si precum cadou facut la comanda asta iti da la alegere un ruj, ori o lotiune hydra vegetal, ori un rimel de la mascara ori o geanta pentru calatorii, ori o rochie uite aici http://www.yves-rocher.de/control/dynpage/~struct=gift/ si mi se pare mult mai convenabil

| exydos a răspuns:

Da, ele vin in minim 2 saptamani, maxim putin peste o luna! Daca nu vine, sunt ceva probleme, nu te speria au telefoane de contact la care sa apelezi, doar daca ai probleme cu pachetul.
FUNDAAA?