| yully16 a întrebat:

Heii am comandat astazi (21 iunie 2013) de la eMAG ceva si intrebarea mea este: in cate zile vine coletul avand in vedere ca este vineri?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu cred ca se livreaza in week-end, cel mai probabil luni sau marti cel tarziu.Dar cred ca scrie si in emailul pe care ti l-au trimis dupa confirmare cand ajunge coletul.
Eu am dat o comanda intr-o luni si a venit a doua zi si mai era si zapada afara laughing

| yully16 explică (pentru Bondarel99):

Heii deci da ..ai avut dreptate am fost sunata si mi-au spus ca va veni marti

4 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Daca produsul e pe stoc, va veni maine daca le-ai spus ca vrei livrare sambata

| τττ a răspuns:

Bună.
2-3 zile.
Pa, pa.

| stroedaniel13 a răspuns:

Azi comanzi, maine primesti exact ca in reclama happy