| KellyGreen a întrebat:

A cumparat cineva sutienele acelea la care se tot face reclama pe teleshopping? Sunt bune de ceva, merita sa dai bani pe ele? Si cam cat v'a costat transportul?

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu am cumpărat și nu am purtat, nici o dată sutien, fiind bărbat, dar trebuia să fi știut,
că la ce se face reclamă la teleshoping ori:
-sunt lucruri proaste,
- ori nejustificat de scumpe,
- deci „ ai luat țeapă",
dacă ai cumpărat așa ceva.

| Motanul239 a răspuns:

Mama a cumparat pentru un exemplu o tigaie din aia speciala si a luat-o cu 100si ceva de lei....peste cateva zile a vazut intr-un magazin de la noi din oras aceeasi tigaie dar la 45 de lei...deci ce putem trage concluzie? ca si-a luat o maaaaareeeee teapa.

| KellyGreen explică (pentru Motanul239):

Buna! Tigaia aia speciala de la teleshopping nu se compara cu cea din magazin, iti spun pentru ca are si mama si e mai buna aia de la telesoping si nu ma intereseaza tigai pe mine ma intereseaza sutienul ala.

| Vάℓєяἷล a răspuns:

Lucruri aiurea...