| Ingrid16V a întrebat:

Buna:* A facut cineva comanda de pe acest site: http://www.everbuying.com/smlclass1252.html In general haine, in cat timp ajunge comanda? Si cum sa dau comanda?

Vreau sa ma ajute cineva :o3 Multumesc:*

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Vezi ca ai toate explicatiile pe site: pentru tarile din Europa, comanda ajunge intre 7 si 20 de zile lucratoare. Pentru comanda, trebuie sa-ti faci cont, adaugi produsele dorite in cos si plasezi comanda.
Citeste cu atentie informatiile de pe site - gasesti tot ce ai nevoie acolo.