| Dragos1600 a întrebat:

Buna,a-si vrea sa-i duc unei fete un buchet de flori de 8 martie deoarece de 1 martie nu am putut, dar sa-l nu il livrez eu dati-mi idei cum ar putea sa-l livreze un prieten.Eu m-am gandit ca sa-l puna la usa sa sune si sa plece, ce ziceti? Mersi

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu il cunoaste pe prietenul tau este bine ca el sa sune si cand ea deschide ii spune ca are o livrare pentru ea.Atat.Il da buchetul si el apoi pleaca.E bine sa pui si un biletel in buchet. Poate spune si ca este de la o firma de livrari.Asta o va impresiona sigur.

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ma, stii, de 8 martie e ziua mamei. Asta inseamna ca se dau flori la mame nu la fetele din clasa. Acu e treaba ta ce faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ii dai personal. Ar iesi un moment frumos nu sa se trezeasca cu niste flori.

| dimdem a răspuns:

E bine sa il lasi la usa, da. big grin

| KllS a răspuns:

Ar fi o idee sa-l livreze floraria.dar nu o sa faca asta daca buchetul e de 20 lei... daca nu ce ai spus tu e bine si asa....sau mai bine du-te tu.E MAI BINE PENTRU TINE happy