| Help1234Help a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva.De 1 martie, sa ii iau unei fete de care imi place, un trandafir criogenat cu culoarea ei preferata sau un buchet de flori mare si frumos?

Răspuns Câştigător
| ibaal a răspuns:

As merge pe prima varianta...ca tot e martisor, pui si ata de-aia alb rosiehee hee...

| Help1234Help explică (pentru ibaal):

Multumesc!

| ibaal a răspuns (pentru Help1234Help):

Cu placere! Ii va placea happy
Mai ales ca nu se usucalaughing
Ii ramane amintire!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fetei de care iti place si care s-a despartit de curand? Parerea mea este ca prea arunci banii pe fereastra mai ales ca nu stii daca te place sau nu. Merg si eu tot pe prima varianta cu trandafirul, desi cam costa.

| Help1234Help explică (pentru darrio2007):

Eu sunt sigur ca ea ma place si nu mi se pare ca arunc banii pe fereastra deoarece vreau sa ii i-au un trandafir care sa reziste mult si sper ca pe viitor la fel si relatia noastra(daca vom avea). Multumesc!

| darrio2007 a răspuns (pentru Help1234Help):

Succes!

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Personal mi se pare mult prea mult daca nu esti intr-o relatie cu fata respectiva. Pastreaza ideea aceasta pentru cand o sa fiti mai apropiati. Eu una nu as vedea cu ochi buni acest cadou de la un baiat de care nu-mi place. Ii poti lua o floare mai primavaratica si un mic cadou simbolic.

| Help1234Help explică (pentru Aasdfghj):

Pai asta e ideea.Nu sunt.Dar vreau sa fiu si incerc din tot sufletul. Apreciez parerea ta.