| anonim_4396 a întrebat:

Bună! A ținut cineva dieta keto? Am început să țin și nu știu cum să renunț la ea fără să mă îngraș la loc laughing.
P.s: nu începeți cu " era mai bine deficit caloric" vreau doar răspunsul la întrebarea mea.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Revenirea din dieta de slabire se face treptat.
In interval cat de 2-3 ori durata dietei treci inapoi la JUMATATEA cantitatilor de mancare consumate inaintea dietei.
Intre timp faci zilnic multa miscare, mers pe jos minim 3-5Km zilnic! Aceste miscari vei mentine si in continuare, pentru consumul caloriilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa treci pe controlul caloriilor ca sa nu te ingrasi la loc.