| Sebi00 a întrebat:

Buna all vreau sa va intreb ceva mai mult pentru fete... voua va plac baietii care au cosuri pe fata? cum vi se pare vreau sa-mi spuneti parerea voastra cel mai bun rasp primeste fundahappy

4 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Chiar deloc. Daca vad un cos pe iubitul meu il storc fara mila! daca o fata cu acnee e urata, ce zici de un baiat? fetele se mai ascund dupa fon de ten, dupa parul lung...dar baietii care au si parul scurt ce fac? e chiar urat. La dermatolog se poate rezolva..sunt sute de tratamente, mii poate si noi stam neingrijiti? nu se poate

| dragos9234 a răspuns:

Nu mai bine dai tu fuga la un dermatolog care te va ajuta sa nu mai ai cosuri?

| Sase a răspuns:

Vaaai! Febletea mea!
Adevarul e ca de multe ori personalitatea a anulat cosurile.

| didiana952 a răspuns:

Mi se par scarbosi...cum noi ne ingrijim sa nu avem cosuri, asa pot si ei...