| pithicot a întrebat:

Am 16 ani, 1.59 inaltime si 48 kg si as vrea sa mai slabesc.Stiu ca nu sunt grasa, dar as vrea sa mai slabesc 2-3 kg.Ma puteti ajuta? Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| campanario a răspuns:

Eu am aceleasi kg ca si ale tale insa sunt mai mica de innaltime decat tine! Si sunt slabuta, si am si mai multi ani decat tine. Stai asa ca areti bine happy. Corpul tau e in schimbare, si in plus, daca slabesti, dupa aceea esti subponderala! happy

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Daca tu esti an imagine nu ai de ce sa slabesti Esti foarte draguta si areti foarte bine Pa

| blue95 a răspuns:

Din contra.ar trebui sa te mai ingrasi un kg.ca sti cum e. daca ai inaltime 1. 59 trebuie sa ai grutate cu 10 mai putin.asa ca e bine cum esti.nu e nevoie sa slabesti happy.

| rey a răspuns:

Abdomene seara si alergari mai ales acum cand e frumos afarawinking.
succes. aaaa si sa nu iesi din ritm, acum poate ai un corp frumos dar dupa cateva luni de exercitii va fi divin.

| dany_7259 a răspuns:

Eu nzic ca nu ar trebui sa mai slabesti daca nu vrei sa ajungi anorexica! cred ca e mai bine sa ramai pentru ca cine te place te place asa cum esti:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meniul zilei : dimineata nimic la amiaza nimic si seara ce ai mankat dimineata si la amiaz... sigur merge rolling on the floor) glm eu am 15 ani si 1. 62 si am 43 de kg... dar mi se pare ca sunt mica si eu laughing) da esti bine si asa fa ex fizice eventual sa nu te ingrasi mai tarelaughing:X kius

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

thinking Si eu am tot 16 ani, 1. 59 si vreo 46-47 de kg si as vrea sa ma mai ingras cu 5 kghee hee. deci in niciun caz sa nu vrei sa slabesti.Si nu inteleg de ce iti doresti sa slabesti daca esti constienta ca nu esti grasathinking