| anonim_4396 a întrebat:

am avut mari probleme cu parul (par gras la radacina, uscat si infoiat pe toata lungimea, matreata, deteriorat) dar am gasit produsul minune pentru parul meu!love struck ELSEVE ARGININE RESIST...imi face bine ii prieste paruluihappy credeti ca dupa maxim 3 luni parul se va obisnui cu el? nu imi va mai fi de folos?sad multumesc

Răspuns Câştigător
| popeasca a răspuns:

Nu poti decat sa astepti si sa vezi. Ce e valabil pentru cineva nu e neaparat valabil si pentru tine. Plus ca daca in 3 luni ti se "repara" parul, nici nu vei mai avea nevoie de acest sampon.

In cel mai rau caz atunci cand parul se obisnuieste, te speli o saptamana cu altceva, si apoi revii la Elseve.

| anonim_4396 explică (pentru popeasca):

happy multumesc

| popeasca a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu multa placere happy

6 răspunsuri:
| pufyy a răspuns:

Si eu am aceleasi probleme :par gras si infoiat..si sunt nevoita sa'l spal in fiecare zi..am sa'l incerc big grin.
Multumesc de sfat!
kiss

| loveanime059 a răspuns:

Eu l-am folosit, la inceput mi-l facea asa de matosos si stralucitor si imi dadea un volum love struck dar cam dupa 6-7 luni nu a inceput sa mai fie asa, au trecut 2 ani de cand il folosesc si nu mai e la fel ca prima data sad dar am folosit si alte sampoane si mai bine e sa-l folosesc pe astawinking

| mirazul a răspuns:

Din cate stiu, trebuie sa nu iti schimbi samponul, deoarece apare matreata.este important sa iti alegi samponul potrivit parului tau si eventual, o data la 6luni sa il schimbi daca in caz vezi anumite schimbari.acelasi sampon folosesc si eu, elseve sticla e neagra, scrie cu roz...e foarte bun!

| anonim_4396 explică (pentru mirazul):

Dahappy foarte bun si balsamul