| Aiiida a întrebat:

am avut un par foarte lung aproape de fund, insa m-am vopsit cu putra.l-am ars drept urmare am fost nevoita sa ma tund, am o codita foarte mica acum. cum sa fac sau ce ar trebui sa folosesc ca parul sa imi creasca mai repede? multumesc

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Unge-te cu ulei de peste si bea si doua lingurite dimineata, pe stomacul gol.

| Tzukushi a răspuns:

Dupa ce il tunzi intretine-l cu o masca foarte buna

foloseste ulei de ricin dar iti va ingrasa parul

te astept pe siteul sa citesti mai multe www.sfaturilemariei.com

te puuup

| rabbit2014 a răspuns:

Http://atelierezoetno.wordpress.com/......n-flacari/ eu vreau sa o incerc ca multe fete spun ca e buna darnu gasesc praf de mustar

| MrsSunshine a răspuns:

Foloseste uleiul de ricin, colagenul, keratina lichida, ulei de masline sub forma de masca.Le amesteci si aplici masca pe par si stai cu ea cateva ore sau daca poti peste noapte si dimineata te speli.

| KatlynKim a răspuns:

Heey. Un remediu bun pentru cresterea parului este masca, cu ulei de ricin. Uite cum fac eu si imi da rezultate: Cu o seara inainte sa ma spal pe cap imi dau cu putin ulei de ricin la radacini si dorm asa. Dupa a doua zi imi dau cu ulei de argan pe varfuri (altfel mi-ar sta umflat). Si dupa baie imi dau cu un ser de la Gerovital Plant pentru varfuri despicate. Sii in fiecare zi cu un balsam leave-in de la Gliss laughing
Incearca big grin

| Maria_Costin_1997 a răspuns:

Incearca masti de par pe baza de ulei de masline sau argan.