| NadyPorahy a întrebat:

Am fata in forma de inima. Am parul pana la umeri si cu putin breton. Credeti ca mi-ar sta mai bine daca m-as tunde scurt pana la baza gatului si drept?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Da.Uite un tutorial în engleză cu ce frizuri se potrivesc fiecărei forme a feţei, poate te ajută :https://www.youtube.com/watch?v=qTYE2qJRxCg

1 răspuns:
| Cristina12457 a răspuns:

Nu cred ca ti-ar sta foarte bine. Daca nu iti place cum esti acum cu parul, poti sa te tunzi sa vezi poate o sa-ti stea mai bine, daca esti multumita de parul tau cum este acum, atunci mai bine nu te tunde, pentru ca poate o sa-ti para rau.