| ioana_5244 a întrebat:

am fost ieri pentru prima oara la solar(orizontal) si am inceput cu 4 minute.cam in cate sedinte o sa ma inegresc? mentionez ca sunt foarte alba.trebuie sa tot cresc numarul de minute? solarul orizontal bronzeaza si picioarele?

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Trebuie sa faci macar 3 sedinte de 4 minute si apoi cresti vreo 2-3 sedinte cu 8 minute si cand ajungi la sedinta de 14-16 sigur daca te ajuta si pigmentul vei fi bronzata frumos.

1 răspuns:
Janina
| Janina a răspuns:

Nu cred ca are rost sa iti zic sa renunti la solar ca nu este sanatos.
insa stiu de la o prietena ca ea a inceput ca vreo 3 minute si apoi treptat a crescut nr. si in vreo 3 -4 sedinte incepea sa se vada big grin