| EmotionalKoma a întrebat:

Voi merge la o nunta in primavara si doresc sa arat bine in rochita cu un bronz frumos.Credeti ca daca merg la solar si aleg un dispozitiv pentru piele sensibila ( Hapro Luxura V5 ) cu doua sedinte a cate 50 de minute este prea mult din prima? Se va vedea o diferenta considerabila dupa aceste sedinte?
P.S. : Pielea mea naturala nu prea se bronzeaza la soare...

1 răspuns:
| LolaLollita a răspuns:

Cred ca e prea mult din prima... Eu faceam doar sedinte de 10 minute. Dar am renuntat, nici nu se vedea vreo diferenta (mare) si nici nu e sanatos.