| anonim_4396 a întrebat:

Am fost in tabara la munte si am facut o drumetie de cateva ore(bunelaughing.Cu toate ca eram cea mai acoperita, m-am ars.Rau.Vreau sa stiu cum imi pot face pielea alba.Tratamente naturale etc.Chiar am nevoie de ajutor, arat oribil crying.

Răspuns Câştigător
| AnOnIm20202020 a răspuns:

Pai exista o crema, eu am cumparat si dai pe piele si cand se usuca arata de parca ai dat cu var pe piele, stai 1 zi si dupa aia te speli. fundita?

| AnaEm12 a răspuns (pentru AnOnIm20202020):

Daca mi-ai putea spune si numele ei, te roooooooog!:3

| AnOnIm20202020 a răspuns (pentru AnaEm12):

Da dar aia este pentru iritatii, pentru disconfortul facut de arsura si cred ca se duce si arsura dar aia se duce cand pielea se decojeste. si crema este cam subtire, este ca varu. si cand se usuca pe piele zici ca te vopsesti. crema este alba. costa 8, 50 lei, asa e la mine in buceresti

| AnaEm12 a răspuns (pentru AnOnIm20202020):

Si cum se numeste?

| AnOnIm20202020 a răspuns (pentru AnaEm12):

Iti zic?

| AnaEm12 a răspuns (pentru AnOnIm20202020):

Imi zici?

| AnOnIm20202020 a răspuns (pentru AnaEm12):

Da

| AnaEm12 a răspuns (pentru AnOnIm20202020):

Pai zi-mi