| Rox1234 a întrebat:

Buna happy Am fost vopsita roscata da unul inchis acum 4 luni. Vopseaua s-a mai dus e mai spalacita asa, si parul isi revine la culoarea initiala. Acum vreau sa mi fac ombre cu blond si saten..pentru asta ar trebui sa mi decoloreze tot parul deodata? Astept pareri happy

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Pai iti decolorezi doar parul care vrei sa fie blond. De fapt ar trebui decolorare si vopsire pentru ca daca ai fost vopsita roscata dupa decolorare vei fi portocalie.

1 răspuns:
| DenisAa1010 a răspuns:

Denisailiescu.com
Te va ajuta happy