| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Am fundul mic...adică nu e foarte bombat si aş vrea sa il măresc enorm de mult...
Fac nişte exerciţii dar sunt obositore si nu văd rezultat...
Dau fundă mulţumesc.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Genoflexiunile sunt cele mai bune. Cauta 30 days squat challenge si fa-i dupa programul din poza aceea.

| daniel33441 a răspuns:

Da creierul nu te intereseaza sa il maresti? vrei sa iasa rahatul foaie si nu stii cum sa faci ha? sau vrei sa lucrezi pe dn1

| Rodicanegrescu a răspuns:

Iti sugerez un exercitiu foarte bun.Stai in fund, pe pardoseala, cu picioarele intinse inainte, si te deplasezi inainte si inapoi mergand practic cu bucile ca si cand ar fi picioarele tale. Faci 4-5 "pasi" inainte si apoi inapoi.Bratele le poti incrucisa pe piept sa nu te deranjeze. Cu drag!

| Bucovețan_Denisa_2002 a răspuns:

Dacă nu ai posibilitatea sa mergi la sala, poți sa lucrezi acasă. Pe YouTube găsești o sumedenie de workout-uri. Încearcă-le pe cele de la XHIT. Sqaut-urile ajuta foarte mult.