| Sabrina_7379 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor! Am avut un herpes mare si urat! L-am tratat cu pasta de dinti... zinerit, alcool sanitar l-am muscat, rupt carliontit pana a disparut! Totul bine pana aici. faza e ca m, ia ramas o urma mare si urata in locul lui rosie. ce ma fac? cum scap de ea? funda:X:X

Răspuns Câştigător
| PanaDeIdei a răspuns:

Alifia de galbenele face minuni! minuni iti spunwinking incearca.sigur o sa ti treaca :* nu trebuia sa il musti...cu pasta de dinti a fost bine ca l-ai tratat, de acum incolo, incearca sa alternezi pasta cu galbenelele. bafta

1 răspuns:
| Veverita a răspuns:

De cat timp nu ti-a mai trecut? s-ar putea sa nu fie numai un simplu herpes...