| Ioana574 a întrebat:

Buna!
Am mica nelămurire, am un ten acneic si obisnuiesc sa folosesc acidul hialuronic de la The ordinary pe fata umeda după ce ma spăl cu un gel de la cerave.
De ce după un timp ce aplic acidul hialuronic mi se usuca fata si apare o peliculă alba?
Afirm faptul că nu folosesc mai mult de jumătate de pompita pentru față si gat.
Se comporta la fel chiar dacă după acea aplic si o crema hidratanta

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Dar te ajuta cu ceva daca faci asta? Ca scrii in alta intrebare ca ai obiceiul de a-ti face rau singura.