| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor...Am nevoie de nişte remedii naturiste pentru coşuri să dispară într-o săptămână!

Răspuns Câştigător
| RaissaToader a răspuns:

Pfff....Ma lupt cu ele de ani de zile si tu vrei sa scapi intr-o saptamana?laughing) Nu ai cum.Pot fi oarecum estompate vizibil.Recomand masca cu miere si bicarbonat, amesteca si aplica pe fata si las-o aproximativ o ora pe zi, multa abafta.

2 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Nu prea ai cum sa scapi de cosuri, dispar de la sine..iti recomand sa bei multa apa si sa iti faci dusuri cu apa rece.In rest alte chestii nu prea functioneaza chit ca le vezi pe internet, crede-ma am incercat laughing

| Voro a răspuns:

Cosurile iti dispar cu timpul, n-ai cum sa opresti pubertatea, toti trecem prin ea cu efecte mai mari sau mai mici, depinde si de ten. Chit ca le opresti pentru o perioada scurta, ele pot sa reapara.