| CezaraEM a întrebat:

Am nevoie de o sugestie, as vrea sa ma fac in degrade la par de la inchis pana la blond spre varfuri big grin dar inchisul sa nu fie negru, ci castaniu maroniu!
Voi ce credeti? Se mai poarta? Merita sa ma fac si sa vad cum imi sta?
Mi-as dori sa ma fac de ziua mea happy

4 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Se poarta maxim! Eu m-am facut acasa cu loreal. Daca ai bani du-te la un salon bun clar dar daca nu iese ok si acasa http://fucsia.ro/......ei/Apropo, la radacina mi-am lasat culoarea mea naturala, saten inchis

| CezaraEM explică (pentru capricc):

Super, dar nu merge linkul care mi l-ai trimis sad

| capricc a răspuns (pentru CezaraEM):

Scuze, a mai intrat cu cuvant in link http://fucsia.ro/......ci-de-lei/
este primul videoclip de la loreal.
Vopseaua asta se aplica cu peria de la nivelul urechilor in jos (sau de la nivelul barbiei, depinde de lungime parului tau) asa ca, teoretic la baza iti ramane culoarea pe care deja o ai. Eu am la radacini culoarea mea naturala, un saten inchis si nu am stat prea mult cu vopseaua ca trecerea sa fie usoara, catre un saten deschis.

| lalalalala6323 a răspuns:

Daca tu crezi ca o sa iti placa, merita.