| chucky_8545 a întrebat:

Bunahappy. Am o camasa alba si o cravata neagra cu ceva pietricele.Si vreau sa le asortez oarecum, dar nu sunt sigura daca nodul la cravata pentru fete, se face la fel ca si la camasa pentru barbatihappyAst raspuns, mersi :*

3 răspunsuri:
| ConstiintaTa a răspuns:

Pai iti poti lua o pereche de jeans gri si niste opincute adidasi... ce incaltaminte vrei tu...cu cate exceptii dar daca adaptezi un look alb negru sa fie incaltamintea negru sau/cu alb

| Drinni a răspuns:

Da, merge sa porti nodul de la camasa pentru barbati, daca ai zis ca vrei sa spargi monotonia ar fi perfect un fel de vestuta cum se poarta acum intr-o culoare neon o pereche de blugi din denimhappy. un albastru placut, sa nu fie prespalati ca sunt urati, parul ai putea sa ti-l prinzi in cochappy. si ai putea sa porti tenisi alb-negri clasici mai lejerihappy.:*fundita?happy

| johnyjohny2006 a răspuns:

Pai e acelasi nod si nergu merge f bine cu alb de fapt cu orice