| Thisisnotme a întrebat:

Am o intrebare, ce efect are si cum se foloseste crema depilatoare?

Răspuns Câştigător
| Rebecca123 a răspuns:

Nu este buna crema depilatoare..iti recomand cu incredere ceara sau depilatorul.Crema irita foarte tare pielea, si parul creste la fel de repede ca si tu cum te-ai rade cu bic-ul.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

găsești instrucțiuni pe ambalaj.

| Thisisnotme explică (pentru anonim_4396):

Wow! M-ai ajutat mult.

| ale153 a răspuns:

Depinde de crema. In mod normal o aplici si o lasi sa actioneze cateva minute apoi o speli. E ca si cum te-ai face cu lama. Eu iti recomand totusi ceara. happy

| Alexandru_Andrei_1994 a răspuns:

Se aplica pe zona unde vrei sa te epilezi si se lasa 3-5 minute! Apoi cu o carpa se sterge si se va luat cu tot cu par!

Poate irita pielea destul de rau si daca e tinuta excesiv pe piele vei avea arsuri!