| AndreiLOOL a întrebat:

Buna am o intrebare pentru cei care stiu. Cum pot face un costum de exemplu ceva din Naruto ca sunt pasionat dar nu gasesc costume... as vrea sa confectionez unul mai exact dar nu prea stiu ce trebuie sa fac ca is cam mic. Ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| destroyedWoRlD a răspuns:

Poti sa cumperi un costum.Dar de exemplu daca vrei sa ti-l faci singur ai putea pentru costumul lui naruto sa iei niste haine portocalii si sa le duci unui croitor care sa ti le modeleze intr-un fel ca naruto.Sau daca nu ai putea sa cumperi de la cineva care a avut si vrea sa-l vanda.

7 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

Pai daca vrei tu sa confectionezi un costum intreg atunci cere sfatul cuiva care se pricepe la lucru manual.o poti ruga pe mama ta sau pe bunica ta sau pe cineva care stie sa tricoteze si sa croseteze daca la asta te referi. sau du-te la cursuri de lucru manual si sigur o sa inveti acolo cum se face un costum :d. ii cam greu sa faci un costum intreg fiindca dureaza, dar poate fi hobby-ul tau daca vrei. sper ca te-am ajutat. apropo, si mie imi place naruto :p.

| Dextro a răspuns:

Pai cauta costum naruto [ uite asta http://www.mooncostumes.com/cat/300 dar din pacate e in $ :( ]... cauta costume naruto Romania incearca;)... poate vei reusi :D

| Damasc a răspuns:

Stai linistit, va trece si asta oh go on

| AndreiLOOL explică:

As vrea sa o premiez pe ceri...

| Dangel a răspuns:

Mai usor era sa te duci la croitor sa iti faca o mantie asemanatoare cu cea Akatsuki.O carpa si o modela el.Sau mai simplu.Luai o bucata de panza neagra, cumparai de la magazin aptipilde cu acei nori rosii(care reprezinta sangele varsat de Nagato pentru Satul Ploii), puneai abtipildele pe mantie si le dadeai cu fierul de calcat.

| Anonimus222 a răspuns (pentru Dangel):

Si daca ii ardeau nu ai auzit ca ii mai mic?

| MateiMincinoiu a răspuns:

Otakushop.ro