| Anca233 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete.Voi cum va dati parul facial de pe fata? La mine nu se vede foarte tare(doar cand te uiti atent se vede) fiindca sunt blonda dar e deranjant.Ce folositi?

10 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Philips Lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O perioada am folosit benzi depilatoare, dar din cauza ca mereu ma iritam foarte urat am renuntat la ele si in momentul de fata folosesc niste lame pentru sprancene laughing pentru a imi indeparta parul facial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic să nu. și eu am par facial și e și închis la culoare. Odată ce începi să te iei, va creste cu o textura ciudata și va trebui sa-l epilezi mereu. Dacă chiar vrei să scapi, îți propun câteva ședințe la epilare cu laser, definitiva.

| Cduncfujndf a răspuns:

Îți recomand să nu faci asta, părul o să înceapă să crească mai repede, iar apoi trebuie să scapi de el mereu.

| User23434 a răspuns:

Arde l cu bricheta.

| Anca233 explică (pentru User23434):

Sigur o sa incerc asta, mersi?

| Idontcare69 a răspuns:

Benzi cu ceară speciale pentru față (Farmec, Veet)