| nupunnumeokkk a întrebat:

Bună! Am o întrebare, sunt vopsita în albastru pe păr din septembrie la început,a mai ieșit din culoare. Vreau să îmi iau din magazin vopsea, un brunet, să revin la culoarea mea. Pot pune vopseaua direct pe părul albastru fără să îl mai decolorez și să folosesc oxidanți? Îl voi strica? Va prinde?
Ajutor, vă rog doresc răspuns din experiență sau din surse sigure, chiar nu doresc să stric părul.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Maroul si negru prind pe orice tip de culoare avuta inainte.

1 răspuns:
| Adelina4679 a răspuns:

Brunetul prinde pe orice culoare