| Delissy a întrebat:

Buna
Am o intrebare. vreau sa ma epilez in zonele intime dar nu stiu cum, adica vreau sa zic ca nu stiu in ce pozitie sa stau sau cum sa fac sa ma pot epila mai ales in zona poponetului, intre "munti".
Ceva sfaturi?

3 răspunsuri:
| ellutza a răspuns:

Ridici piciorul pe marginea cazii si te epilezi. Poti folosi si o oglinda

| dragodana a răspuns:

Salut! Am senzatia ca faci asta prima oara.Eu zic sa nu te chinui singura.Doare si n-ai ochi la spate.Da-o incolo de rusine si du-te la salon.Nu esti prima si nici ultima pe care o vad.

| liviu221994 a răspuns:

Mai pei cel mai bine e sa te faci cu crema epilatoare, si nu o sa mai ai problema asta, cum sa stai, sper ca te-am ajutat