| heiii a întrebat:

am o mare mare problema. am banchetul de clasa a 8a peste o saptamana. cand probez pantofi cu toc de la 6 cm in sus si indiferent de marime imi aluneca degetele in fata si nu le pot tine instinse si de aceea fac multe bataturi ( Si am niste dureri groaznice) IAR calcaiul iese afara din pantof. ce as putea face? am nevoie de niste pantofi eleganti. du funda si voturi!

7 răspunsuri:
| heiii explică:

Intinse* si daca puteti fara raspunsuri din astea cu,, pune vata'' sau ia'ti balerini sau pantof fara toc''.

| heiii explică:

Nu dau nimanui funda. mi-am gasit deja si sunt sandale descoperite. niciun raspuns nu mi-a fost de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt pantofi cu catarama si nu iti va mai iesii calcaiul pentru dureri. mnu ai ce face stiu si eu cum e.groaznik dapoi no.eu de obicei imi pun vata si e mult mai ok am incercat.
winking

| Mariuca4562 a răspuns:

Poti sa te duci la cizmar sa-ti faca marimea potrivita. Nu ai alta solutie! Degeaba pui vata!