| Katheriina a întrebat:

Buna sad am o mare problema si va rog sa ma ajutati..intrebare pentru fete. ieri dimineata m-am epilat inghinal la salon cu ceara, si pana seara, am avut pielea destul de ok, doar ca rosie, ma gandeam ca asa e normal sa fie..primele ore. ei, azi dimineata m-am trezit tot cu pielea rosie, si multe bubite rosii, altele albe, ce se intampla? si cand ma epilam cu bigul, tot asa. sad AJUTOR!

1 răspuns:
| sori88 a răspuns:

Pai cand te epilezi cu bigu epileaza-te in sensul in care creste firul de par si asa nu o sa iti mai iasa