| creatza96 a întrebat:

Am o problema cu parul.Am un par mai ondulat, si e un chin ca dupa ce ii fac baie... uneori are volum la radacina, uneori nu sta deloc. Ce sa folosesc pentru a avea volum mai mare...happy Multumesc! Dau funda! :*:*:*:*

2 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

In primul rand ar trebui sa folosesti un sampon si un balsam pentru volum (in fiecare gama a oricarui producator vei gasi sampon pentru volum). Totodata dupa spalare poti incerca sa folosesti putina spuma si sa iti usuci parul cu uscatorul tinand capul in jos.In rest il poti tapa folosind eventual si fixativ.

| creatza96 explică (pentru crisS):

Multumesc mult!