| LeeJiEun a întrebat:

Buna,am o problema cu parul meu.
Am avut breton,iar dupa ce m-am saturat de el,mi-am facut carare pe mijloc si am lasat bretonul pe ambele parti,sa creasca.
Acum ca a crescut,imi sta cumva,cu forma de ^ pe frunte. Nu pot face sa mi se vada toata fruntea, nu stiu daca ati inteles...
Ceva gen asa : http://therhythmofheels.files.wordpress.com/......_olsen .jpg
Cum as putea face sa imi stea asa : http://www.elle.ro/wp-content/uploads/2012/02/blumarine- clp-rf11-7578.jpg, pe langa frunte.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Dupa ce il speli, stai cu capul in jos, usuca-l bine si prinde-l in coada cat mai sus, in fata il piepteni peste cap. stai asa cateva ore si cand il desprinzi o sa ai mai mult volum in par, cararea oricum o sa ramana deoarece asa ti-ai obisnuit parul. Il intinzi cu placa si partile din fata le intinzi de la radacina in sus. Asa nu iti va mai sta in forma de ^

6 răspunsuri:
| AndreiAndreiP a răspuns:

Pai te duci la un coafor si o sa te aranjeze acolo. Parul de sub cel din fata sta pe dupa ureci tragandu-l si pe cel de deasupra putin in spatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu doua agrafe, dupa baie, il prinzi asa. Iti dai tu seama cum trebuie prins ca sa se aranjeze. kiss

| Azazea a răspuns:

Cand e ud, il imparti pe mijloc ca de obicei, si il prinzi cu 2 clamite sa stea in forma care vrei tu, si merge, se usuca asa, si ramane pana la urmatoarea spalare

| LeeJiEun explică:

Http://static.saloane-bucuresti.ro/......202012.jpg --- Sa imi stea asa, pe langa frunte. Scuzati pentru celalalt link, nu merge.

| Lorde92 a răspuns:

Ti-l dai cu placa sau ti-l prinzi in sus.

| Chivu_Redana_1994 a răspuns:

Si eu am avut breton gen cleopatra, acum ca a crescut il ondulez, am o carare pe mijloc si ondulez o bucla pe partea stanga, alta pe dreapta, arata sexy!happy