| IceTe a întrebat:

.am o problema grava imi tot apar puncte negre pe nas..imi puteti soune cum sa scap de el e URGENT

5 răspunsuri:
| Mihaela2710 a răspuns:

Am avut si eu problema asta... Du-te la farmacie si o sa-ti recomande ceva! Eu am folosit "Zineryt", care e si pentru cosuri, insa sunt si masti speciale. Cere sfatul unui specialist! happy

| IceTe explică (pentru Mihaela2710):

Multumesc.....am sa incerc happy

| Mihaela2710 a răspuns (pentru IceTe):

Nu ai pentru ce! =D Dar ai grija la sensibilitatea tenului tau! Nu te da cu orice crema. Poti face infectii grave la nivelul fetei... happy

| dinulia94 a răspuns:

Uite aici gasesti cum sa scapi de ele printr-o metoda naturala si destul de usoara : http://siteofstyle.blogspot.com/......inute.html

| bella2332 a răspuns:

Poti face o infuzie cu musetel. este foarte bun pentru orice tip de ten.