| habibi2012 a întrebat:

Buna am ochi verzi tenul alb cum mi-ar sta daca ma vopsesc blonda si ce blond pot alege

Răspuns Câştigător
| blackangel95 a răspuns:

Eu cred ca ti ar sta foarte bine blonda mai ales ca ai un ten deschis la culoare eu zic sa alegi un blond argintiu sau blond natural

3 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Eu zic ca ti-ar sta bine blonda, probabil te-ar prinde mai bine niste tonuri mai reci de blond

| 45tibi a răspuns:

Nu sunt expert dar cred ca e mai bine sa cumperi o vopsea care se duce la prima spalare,asa,de proba sa vezi daca iti sta bine blonda, cu toate ca daca ai ochii verzi si par de culoare inchisa e deja perfect! Faci cum vrei, sper ca ti-am fost de folos!

| Cat a răspuns:

Buna! Depinde foarte mult si de culoarea actuala a parului tau. Orice nuante de blond ai dori sa iti alegi, implica si o decolorare. Ca sa nu ajungi apoi cu parul distrus sau ars de o vopsea din comert pe care nu ai ales-o bine, e mult mai indicat sa te duci la un salon de infrumusetare si intrebi o specialista. In plus, tine cont de 2 tuburi de vopsea luate din magazin (cat ti-ar trebui daca ai parul mai lung) ar putea costa cat vopsitul la salon.