| LoveIsTheAnswer a întrebat:

Salut va rog frumos sa-mi spuneti si mie daca miar sta bine sa ma vopsesc blonda eu am ochii verzi si tenul mai inchis la culoare, masliniu si sa-mi spuneti daca e si ce fel de blond miar sta bine va pup dau funditaaa happy

4 răspunsuri:
| asdfghjklș a răspuns:

Daca ai tenul inchis poate ti-ar sta bine cu un blond mai inchis spre saten http://www.divahair.ro/......_gauls.jpg

| mannu a răspuns:

Invata sa scrii!laughing
nu ti-ar sta bine blonda oh go on

p. s. -> sprancenele tale sunt prea pensate si arata hidos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu te mai vopsi deloc.
Sunt sigura ca ai 14, maxim 16 ani, nu?
Nu merita sa te vopsesti.
Chiar azi discutam cu mama ca ce e natural si dat de la Dumnezeu e mai frumos.
Ce obtii daca de vopsesti? Cum o sa arati la 20 de ani? Ca o baba?
Culorile de par sunt pentru babe cu par alb, sa se vopseasca, dar nu pentru copii care au toata fericirea, sanatatea, si mai ales tineretea si viata inainte.
Faci ce vrei cu parul tau.
Parintii te lasa?
OMGGG

| lovely_6488 a răspuns:

Nu ti'ar sta bine sad. Pt ca ai tenul mai inchis. Dar ai o poza? thinking poate nu ai tenul ciar asa inchis cum imi inchipui.