| wizkhalifa21 a întrebat:

Am si eu o intrebare sunt bruneta tenul foarte alb ochi verzi, albastri schimbatori si as vrea sa ma vopsesc blond ce ziceți mi-ar sta bine?

2 răspunsuri:
| pufulescu a răspuns:

Incearca si vezi cum iti sta, esti fata deci trebuie sa iti schimbi infatisarea. Daca nu-ti place nu te mai vopsesti niciodata blond si gata. Doar la baieti se recomanda sa nu-si vopseasca parul!

| daniel33441 a răspuns:

Ochi schimbatori nu exista.schimbarea de la brunet la blond e drastica.decoloreaza-te usor usor de la brunet la saten dupa care poti adauga suvite blonde ca sa iti dai seama ca idee cum ti-ar sta potrivit culorii tenului tau.