| DeeaPuff a întrebat:

Am parul foarte ars,nu folosesc placa, am șampon de la l'oreal dar este mereu ars.Imi puteti recomanda un sampon pentru parul ars.

Răspuns Câştigător
| StefanKogut a răspuns:

Nu e ars, e deshidratat. Probabil ai un par cu firul subtire si foarte sensibil. Foloseste masti hidratante pentru par si va fi ok.

2 răspunsuri:
| shainitainii a răspuns:

Da-ti cu ulei de argan pe varfuri cat de des poti. Daca este foarte ars mai repede ar fi sa-l tai. E foarte greu sa-l repari.

| Tini12 a răspuns:

Mastile de par de la kallos sunt foarte bune, a fel si uleiulde ricin.
Poti incerca cu acestea sau poti sa iti faci tu singura acasa o masca din galbenus de ou si ulei de masline pe care o lasi sa actioneze cateva ore sau peste noate si apoi te speli pe cap.