| tzipikao a întrebat:

Am parul foarte foarte uscat cam ce balsam de par stiti ca sunt bune sa`mi faca parul moale?sad sau remedii naturiste ceva :-s

Răspuns Câştigător
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Eu folosesc wash&go sau uite aici o reteta:) http://www.tpu.ro/......de-ploaie/

7 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Masca de par cu placenta de la Kallos-cu lapte. e superbig grin

| lollitha a răspuns:

De la kalloslove struck sunt fff bunehappy

| ily kim nam gil a răspuns:

Pai inainte sa te dai cu sampon itti uzi bine parul sil dai cu niste ulei de masline masezi bine si`l tii vreo jum de ora sau un sfert de ora cu el in prosop si pe urma il dai cu sampon sil clatesti binewinkingincearcahappysper sa te ajutehappy

| PedoBearIsHereBitches a răspuns:

El folosesc unu carel gasesti in fiecare market.sticla e alba si este de la Kallos... e chiar ft bunbig grin.cu vit B5.

| username_8290 a răspuns:

Sampon si balsam de la nivea pentru par uscat. sunt fooarte bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc sampon hidratant si regenerator pentru par uscat si degradat ~cu extract de miere si proteine din lapte ~ :D
E f. Bun. Se numeste Joanna uite o poza : http://farmaciaverde.util21.ro/produse/6051_25085.jpg Te'as sfatui sa-l folosesti;)

| Lili_9060 a răspuns:

Wasngou (nu stiu cum se scrie)