| oncemore a întrebat:

Am parul saten si vrea sa imi fac suvite.Voi ce ati prefera?
Suvite roz,mov, albastre sau verzi?
DAU FUNDA PENTRU CELE MAI BUNE RASPUNSURI...

Răspuns Câştigător
| ruxandra999 a răspuns:

Roz se potriveste... am avut si eu suvite roz si chiar mi-a placut big grin

| oncemore explică (pentru ruxandra999):

Ms...asa mi le-am facut...

8 răspunsuri:
| SasukeCS2 a răspuns:

Cele roz, culoarea roz este mai feminina big grin

| Cristinutzaa2806 a răspuns:

Sau suvite blonde, dar mai degraba rozzzzz, dar vezi sa nu exagerezi

| oncemore explică:

Toate raspunsurile sunt excelente, dar din pacate numai una pot sa premiez...sad

| AquaMarine a răspuns:

Pe părul şaten, nu ar merge nici una din nuanţele enumerate de tine mai sus. Dar, dacă vrei o nuanţă care să se potrivească, încearcă blond-auriu. Succes.

| PisicaNutella a răspuns:

Cred ca albastru sau verde, pentru ca de obicei sunt mai interesante fetele cu suvite din astea decat cele cu suvite roz.rozul e prea banalwinking

| monalisa87 a răspuns:

Depinde de ce culoare iti place tie cel mai mult. eu cred ca roz sau violet ar arata cel mai bine, dar e alegerea ta.

| Flowerbell a răspuns:

Albastru.Am vazut multe persoane cu suvite albastre!