| ines a întrebat:

Buna am si eu o intrebare.Cat timp e valabila o procura facuta la consulat pentru pasaport minor. Am uitat sa antreb din auzite am anteles ca 6 lunii va multumesc

Răspuns Câştigător
| Maria_3931 a răspuns:

6 luni.

3 răspunsuri:
| alexutzu00791 a răspuns:

Somacheressmug ai auzit bine

| zuly a răspuns:

Pai ar trebui sa scrie pe ea. Uita-te mai atent, trebuie sa fie mentionat pe undeva, cum e facuta la consulat? nu la notar? pe alea de la notar scrie.

| ines explică:

BunaZuly m-am uitat dar nu scrie e facuta la consulat pentru ca eu sunt an Portugalia si pasaportul se face an tara si eu auzisem prima data ca la notar se face dar cand esti an alta tara se trateaza la consulat.