| Narcotic95 a întrebat:

Buna ..Am si eu o intrebare.Cum sa scap de punctele negre de pe fata? Cosutile mi-au trecut dar punctele negre nu. Vreu s am fata curata..Mesri la acei care raspund serios!

7 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Eu mi-am luat de la Avon un demachiant 3 in 1, sticla alba, rotundă, cu capac albastru, care curăță punctele negre foarte bine, și pielea rămâne fină. E simplu de folosit (te dai cu el pe fața si freci puțin, apoi clătești cu apa) si costă doar vreo 8 lei o cantitate destul de mare.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Http://www.avon.md/PRSuite/static/p/ro.html? skin-care/facial-care/p/0667-6

Ăsta este :).

| Azµre a răspuns:

Se găsesc soluții la farmacie și plasturi speciali.

| LoriLoL a răspuns:

Repet pentru ca sunt multe intrebari de acest gen: in urma gelurilor mastilor etc pielea ramane fina dar nu se curata in profunzime in mod miraculos.doar un tratament de curatare ar face asta si ar hidrata pe termen lung.(poti improziva si acasa cat de cat)pentru detalii contact me

| Deea_Andreea_1982 a răspuns:

Iti recomand plasturi, ii gasesti la plafar sau in carefour si sunt foarte buni si eu ii folosesc.