| Alexandra_9394 a întrebat:

am si eu o intrebare.ma puteti ajuta spunandu-mi ce fel de rochita m-ar avantaja la o festivitate, avand in vedere ca nu sunt foarte inalta si sunt putin plinuta? :-s

Răspuns Câştigător
| Iulika96 a răspuns:

E simplu...alege o rochita nici prea lunga(te va face sa pari si mai mare) nici prea scurta (vei arata oribil) si incearca sa nu-ti iei una gogosar sau cu multe volanase.Probeaza una stransa sub piept si lasata.Bafta in gasirea rochiei!

2 răspunsuri:
| simina a răspuns:

O rochie care sa-ti treaca de genunchi si de culoare inchisa fara falduri, cat mai dreapta

Răspuns utilizator avertizat