| BRUNETACIOCO a întrebat:

Bana sunt alexandra si as vrea o porecla. sunt inalta imi place sportul fac volei sunt putin plinuta sunt bruneta si am ochi caprui sunt foarte energica si ma impac cu aproape ri cine ma puteti ajuta cu asta sa-mi gasesc o porecla?

Răspuns Câştigător
| VanillaBl a răspuns:

Daca esti bruneta CIOCO ar fi cel mai potrivit. Daca eram si eu bruneta mi-ar fi placut mult Bruneta de cioco big grin Dar sunt blonda si mi se zice Vanilla( de la vanilla blonde) Funda?

| BRUNETACIOCO explică (pentru VanillaBl):

Da mersi sa stii ca imi place CIOCO daca mai sti si alte porecle te rog sa mi le zici plizz!

| VanillaBl a răspuns (pentru BRUNETACIOCO):

Mai am idei dar mni.ai dat deja fundabig grin