| Dooley a întrebat:

Buna am si eu o intrebare pentru persoanele care sunt din Suceava sau din imprejurimi. Stiti de unde pot sa imi cumpar o rochie de ocazie speciala (pentru o cununie civila ) vreau sa fie ceva frumos si deosebit si sunt si putin c-am pretentioasa. Poate stiti niste magazine cu rochii frumoase, multumesc

1 răspuns:
| Ionutmeauca13 a răspuns:

Pai încearcă sa comanzi de pe net una sau du-te in cel mai apropiat oraș si da comanda la un magazin care crezi tu ca te poate ajuta