| crisssmc23 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare! Tocmai ce m-am tatuat si nu stiu ce crema sa folosesc. Pana acum m-am dat cu crema de galbenele dar am inteles ca cica se va lua culoarea din tatuaj... Am nevoie de o opinie va rog plus ca acum ma si ustura cat de cat si simt ca si cum ar arde... Multumesc.

Răspuns Câştigător
| xVogue a răspuns:

Cel mai bine folosesti Bepanthen Unguent! Am 4 tatuaje si fiecare l-am dat cu acest unguent care mi-a fost recomandat si la salonul la care mi le-am facut.

1 răspuns:
| gabriella85 a răspuns:

Intr-adevar crema de galbenele este un bun cicatrizant